Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže poskytuji za účelem zlepšení, či udržení dobrého zdravotního stavu. V rámci zdravotních masáží řeším různé zdravotní problémy jako například bolesti, či blokády pohybového aparátu, migrény, závratě, růstové bolesti u dětí, dýchací problémy (astma, alergie), nedokrevnost končetin, gynekologické problémy a mnoho dalšího...

Za tímto účelem využívám tyto techniky: klasické zdravotní masáže, terapeutické masáže, hloubkové masáže a Myofasciální techniku podle Bowena.

Vhodný typ masáže Vám doporučím a vysvětlím na základě Vašich problémů a představ.

Sportovní masáže

Sportovní masáže jsou nedílnou součástí běžného zdravého, ale i sportovního stylu života. Při sportu, ale i při každodenní námaze se svalstvo unavuje a zkracuje. Díky sportovní masáži se opět příjemně uvolní a podpoří se jeho regenerace. U sportovní se tím i eliminuje možnost zranění jako například natažení, či natržení svalu.

Sportovní masáže

Za tímto účelem využívám klasickou sportovní masáž a hloubkovou masáž (Deep tissue massage).

Relaxační masáže

Relaxační masáže milují hlavně ženy, které rády pečují o své zdraví. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, při které si odpočinete a odreagujete se od každodenních povinností. Často se mi stává, že klientky u této masáže usínají, což samozřejmě není na škodu, ba naopak, je to důkaz hluboké relaxace. Používají se zde spíše jemnější a pomalejší hmaty, které navozují velmi příjemné pocity.

Relaxační masáže

Zde využívám techniky klasické relaxační masáže a masáže pro těhotné ženy.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

© Copyright 2021, Masáže Praha 4, Všechna práva vyhrazena! Sitemap