Masér go home

Zdravotní masérJmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut a mnohaletou praxí. Poskytuji službu masér go home, tedy masáže přímo u klientů. Mohu za Vámi přijet do různých částí Prahy a okolí, kde se nevyskytují parkovací zóny.

Nabízím tyto druhy masáží:

Poskytuji masáže pro muže, ženy i děti z relaxačních, regeneračních a zdravotních důvodů. Zaujala Vás moje nabídka? Těším se na Vás!

Reference

Relaxační masáž - Monika

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Petrovi za jeho skvělou masáž. Před týdnem jsem využila jeho služeb a objednala si relaxační masáž domů. Jednalo se o dvouhodinovou masáž celého těla. Přijel přesně na čas, jak jsme byli dohodnuti. Přivezl si s sebou pohodlné masérské lehátko a všechny potřebné věci na masáž. Měl i na výběr z různých esencí, z kterých jsem si mohla vybrat. Vše mi vysvětlil a pustil se do práce. Masáž byla fantastická! Moc jsem si ji užila a ráda si ji opět zopakuji. Mohu jedině doporučit,
Monika

Masáže Praha - Eva

Ahoj
už od mala mi občas trápí bolesti zad a tak jsem vyzkoušela masáže Praha. Našla jsem kontakt na Petra, ke kterému jsem se objednala. Když jsem mu popsala můj problém, tak mi nabídl ošetření pomocí Bowenovy techniky. Nejprve jsem tomu moc nevěřila, ale nakonec jsem souhlasila, že to zkusíme. A opravdu mi to pomohlo. Druhý den jsem cítila výrazné zlepšení. Nejprve jsme ošetření párkrát zopakovali po týdnu, pak po 14 dnech a nyní chodím jednou do měsíce. Nevím jak je to možné, ale bolesti mých zad jsou pryč. Jsem Petrovi moc vděčná a mnohokrát mu děkuji!
Hezký den, Eva

Bowenova technika - Pavla

Zdravím Vás!
Nedávno jsem využila Vašich služeb. Dcera si delší dobu stěžovala na pobolívání hlavy. Hledala jsem na internetu co s tím a doporučoval jste Bowenovu techniku. Líbilo se mi, že je to celkem šetrná metoda s dobrými výsledky. Objednala jsem Vás a byly jsme obě s Vašim přístupem velmi spokojené. Dcera říkala, že ošetření bylo celkem příjemné a hlavně že druhý den již bolest hlavy nepociťovala. Nyní jsme již i ošetření zopakovaly. Bolesti se prý již neopakují a cítí i celkové uvolnění šije.
Děkujeme! Pavla s dcerou

Datum aktualizace stránky: 2026-1-1